Gezellige drukte eerste zwemdag De Kuil
De badgasten beleefden er van een zonovergoten stranddag dichtbij huis. Met ook nog eens een schaduwrijke ligweide was het volop genieten deze eerste dag van het zwemseizoen.
Het officiële zwemseizoen in De Kuil begint op zaterdag 11 juli en duurt tot en met zondag 23 augustus; dan is het zwembad bij mooi weer dagelijks geopend. Maar vanwege de hoge temperaturen is de natuurplas deze zaterdag en ook zondag al geopend. En bij warm weer is dat ook in het weekend van 4 juli het geval. Houd hiervoor de website van De Kuil in de gaten.
Het zwembad aan de Weimersedreef 16A is geopend van 10.00 tot 18.00 uur. Een toegangskaartje kost nog altijd 1,50 euro. Reserveren kan de dag ervoor vanaf 16.00 uur via de website (klik hier). Dat heeft de voorkeur, maar bezoekers kunnen ook terecht aan de kassa. Voor een tosti, ijsje of drankje is de kiosk geopend van 11.00 tot 17.00 uur.










.jpg)










