Groenrijk zomergoed
Groenrijk zomergoed
  1. Zin om weer te volleyballen? Kom naar Set Up!

    Heb je vroeger gevolleybald en lijkt het je leuk om het weer op te pakken? Train dan eens mee met het gezellige damesrecreantenteam van volleybalvereniging Set-Up Prinsenbeek.
    (Foto: Set Up)

    Door Set Up

    We trainen één keer per week op woensdag in De Drie Linden of we nemen deel aan een recreantencompetitie op deze avond. De komende drie woensdagen (3, 10 en 17 juni) kun je van 19.00 tot 20.30 uur vrijblijvend meetrainen om te kijken of het iets voor je is. Interesse? Stuur een e-mail naar setupprinsenbeek@hotmail.com

     

    Enthousiaste trainer jongens B

    Ook zijn wij op zoek naar een enthousiaste trainer voor de jongens B van Set Up. Vind jij het leuk om jonge volleyballers te begeleiden, te motiveren en samen plezier te maken in het veld?

     

    Volley Stars

    Daarnaast mogen kinderen van 8 tot en met 12 jaar gezellig mee komen trainen bij de Volley Stars. Lijkt volleybal jou leuk? Kom een keer meedoen, nieuwe vrienden maken en ontdekken hoe gaaf volleybal is! 

     

    Je kunt contact met ons opnemen via: tel. (06) 47 93 77 53 en setupprinsenbeek@hotmail.com.

    Zondag 31 mei 2026
    prinsenbeekvolleybalSet Up
    (Foto: Set Up)
    Deel dit artikel op:
    0
    [nexturl]
    Reacties