Groenrijk zomergoed
Groenrijk zomergoed
  1. Voorlichting over phishing en babbeltrucs

    De Vrouwen van Nu Prinsenbeek organiseert dinsdag 17 maart een avond die staat in het teken van digitale beveiliging. Ook niet-leden en mannen zijn deze avond welkom in De Zilverberk.

    Door Vrouwen van Nu

    Spreker is een medewerker van de gemeente Breda, die extra aandacht zal besteden aan phishingaanvallen, babbeltrucks en nepagenten. Ook wordt ID- en WhatsApp-fraude besproken. Dit door middel van filmpjes en voorbeelden. Het is heel belangrijk voor iedereen en kan niet genoeg verteld worden. Gezien het belang van dit onderwerp is er in september nog een vervolg.

     

    Degenen die geen lid zijn van de Vrouwen van Nu zijn ook van harte welkom, maar zij dienen zich apart op te geven via vrouwenvannu.prinsenbeek50@gmail.com. Dit in verband met het aantal zitplaatsen. De avond begint om 19.30 uur met koffie en thee, waarna om 20.00 uur de presentatie begint. Ook heren zijn dus welkom op deze twee avonden. Dus wilt u uw partner meenemen of bent u geïnteresseerd, dan ontvangen wij u graag. 

    Woensdag 04 maart 2026
    prinsenbeekvrouwen van nufishingvoorlichting
    Deel dit artikel op:
    0
    [nexturl]
    Reacties