Schalk herfst
Bluekens onder menu
  1. TROTS op nieuwe Beekse puzzel

    Er is een nieuwe Beekse puzzel. Na de Bouwschuur- en de Optochtpuzzel is er nu ook een TROTS op de Beek-evenemententekening-editie van Hiep Hoera's Puzzelparade. Met de evenementen in het dorp, getekend door René Domstorff.
    (Foto's: René Domstorff)

    Tijdens het evenement TROTS! op 6 juli werd het onderdeel over de Beekse evenementen visueel ondersteund met tekeningen van zijn hand. Op beide schermen konden de bezoekers in een timelapse zien hoe de schetsen van zes verschillende evenementen stap voor stap tot stand kwamen. Uiteindelijk vormden deze schetsen samen één complete tekening.

     

    Omdat René al eerder verschillende Beekse puzzels heeft gemaakt, kreeg hij al snel de vraag of er ook van deze tekening een puzzel zou komen. Hij is ermee aan de slag gegaan en maakte een gekleurde versie van de tekening, die inmiddels ook als puzzel verkrijgbaar is.

     

    Na de Bouwschuurpuzzel en de Optochtpuzzel is er nu dus de TROTS op de Beek-puzzel. Ook deze puzzel bestaat uit duizend stukjes.

     

    ,,Ik weet dat er veel Bekenaren zijn die graag puzzelen en het leuk vinden om een echte Beekse puzzel te leggen’’, vertelt René. ,,Hopelijk zorgt ook deze puzzel weer voor veel puzzelplezier!’’

     

    De puzzel kost 24,95 euro. Wie deze wil bestellen of reserveren, kan een mail sturen naar hiephoerapuzzel@ziggo.nl of een WhatsApp-bericht sturen naar 06-11391792. De puzzel is daarnaast verkrijgbaar bij De Smaakwinkel in de Groenstraat.

     

    Omdat er inmiddels ook een Beeks kampioenschap legpuzzelen bestaat, is er nog een leuke extra uitdaging. Degene die als eerste een foto van de volledig gelegde puzzel mailt naar hiephoerapuzzel@ziggo.nl ontvangt een mooie attentie. ,,Veel puzzelplezier en geniet van een stukje TROTS op Prinsenbeek!’’

    Donderdag 05 november 2026
    prinsenbeeklegpuzzeltrots op Prinsenbeek
    (Foto's: René Domstorff)
    Deel dit artikel op:
    0
    [nexturl]
    Reacties