Groenrijk zomergoed
Groenrijk zomergoed
  1. Strijden tegen de elementen bij Alpe d'HuZes

    De 85 Bekenaren die donderdag vanaf 04.00 uur deelnemen aan Alpe d'HuZes moeten niet alleen de 21 bochten van de alpenreus bedwingen, ze krijgen naar verwachting in de middag ook fikse regenbuien voor de kiezen.
    (Foto: Foto Door)

    Door Frank Timmers

    Het motto van het evenement is 'Opgeven is geen optie', want wat is de pijn tijdens een beklimming vergeleken met wat mensen moeten voelen in hun strijd tegen kanker.


    Claudia van Opstal sprak woensdagavond de groep toe na het maken van een groepsfoto. Ze liet in een emotioneel betoog weten hoeveel steun het haar geeft dat de groep zich zo enthousiast heeft voorbereid, en dat iedereen klaar is om de berg een of meerdere malen te voet of op de fiets te bedwingen.

     

    Ze was net als iedereen onder de indruk van het bedrag dat het Beekse team heeft ingezameld. Maar liefst 295.566,52 euro stond er op de cheque geschreven. Wie het team deze dag vanuit Prinsenbeek wil steunen om de magische grens van 300.000 euro te bereiken, kan daarvoor via de volgende link terecht op een persoonlijke pagina van de 85 deelnemers of op de teampagina's: klik hier

    Woensdag 03 juni 2026
    prinsenbeekalpe d'huzesd'n beek naar alpe d'huzeskwf kankerbestrijding
    (Foto: Foto Door)
    Deel dit artikel op:
    0
    [nexturl]
    Reacties