Schalk herfst
Schalk herfst
  1. Liedjesfestival in Zaal Marktzicht

    ‌In aanloop naar de officiële aftrap van het Boemeldonckse carnavalsseizoen tijdens de Prinsenzitting is er eerst het Liedjesfestival. Dat vindt plaats op zaterdag 7 november om 20.00 uur in Zaal Marktzicht in Prinsenbeek.
    (Illustratie: BAK van Boemeldonck)

    Door BAK van Boemeldonck

    Het Liedjesfestival is de voorronde voor de verkiezing van hét karnavalslied van Boemeldonck, waarvan de finale plaatsvindt tijdens de Prinsenzitting.

     

    ‌Na de de opening van deze muzikale avond is eerst de loting van de volgorde van optreden van de deelnemers. ‌Op dit moment heeft zich al een behoorlijk aantal deelnemers ingeschreven. Tussendoor zorgt een dj voor gezellige klanken.‌ Gedurende het juryberaad in de pauze worden lokale liedjes live ten gehore gebracht.

     

    ‌De zaal is open vanaf 19.30 uur voor een echte muzikale opwarmer van het karnavalsseizoen. Dus: Kieltje aan en gaon!

     

    Komde kijken, we houwe maot!

    Vrijdag 23 oktober 2026
    prinsenbeekcarnavalboemeldonckliedjesfestivalcarnavalsliedmarktzicht
    (Illustratie: BAK van Boemeldonck)
    Deel dit artikel op:
    0
    [nexturl]
    Reacties