Spanjaardsgat Orkest Festival
Ze is internationaal bekend van het spelen van funk, (smooth)jazz, blues en popmuziek. Op zaterdag 4 juni geeft zij tijdens de SaxDag een swingend optreden met DJ Marlyfox.
,,Speel jij ook? Komen dan! Het maakt niet uit of je net begonnen bent of dat je professioneel speelt, iedereen is van harte welkom. De dag wordt afgesloten met een Open-Air-Masterclass van Benjamin Herman en een optreden van New Cool Collective XXL. Mis het niet en bekijk snel het programma: https://hetspanjaardsgat.nl/saxdag/'', aldus Adriaansz.
Op zondag 5 juni voert het Philips Symfonie orkest de Bolero uit onder leiding van Maestro Jules. ,,Een mooi alternatief voor diegenen die niet zo van karnaval houden’’, prijst secretaris Marian Arbouw van Stichting Spanjaardsgat het festival aan. Meer informatie en het complete programma zijn te vinden op www.hetspanjaardsgat.nl.



















