Groenrijk 728 100920
 1. Open Deuren Wandeltocht Alpe d’HuZes

  Jan en Els Kleemans uit Prinsenbeek lopen met familieleden mee tijden de Alpe d’HuZes. Eerst organiseren ze voor hun team ‘Met succes naar de Alpe d’HuZes’ activiteiten om geld bijeen te brengen. Zo ook zondag 26 april; dan kan iedereen meedoen aan de Open Deuren Wandeltocht Prinsenbeek.
  Open Deuren Wandeltocht Alpe d’HuZes
  (Foto: Familie Kleemans)

   

  Dit is een unieke wandeltocht door het dorp, met gastvrije ontvangst op adressen langs de route. ,,Ons dorp laat zien hoe gastvrij het is’’, aldus Jan en Els. ,,Vele en vele dorpsgenoten zetten hun voordeur open om de wandelaars te ontvangen.’’

   

  De start is om 10.00 uur bij De Drie Linden, op de plek waar eerst jeugdhonk SJP was gevestigd. De finish is op de Markt, waar de wandelaars kunnen aansluiten bij de feestelijkheden in het weekend van de opening van de Markt en Koningsdag. Onderweg zijn er allerlei verrassingen, in de vorm van een hapje, drankje, spelletje en meer. Voor deelname wordt een financiële bijdrage gevraagd van 5 euro voor volwassenen en 2 euro voor kinderen.

   

  ,,Doe mee, dit mag u niet missen!’’, is de oproep van de organisatoren, die zo met hun beklimming van de Alpe d’Huez op 4 juni een bijdrage willen leveren aan onderzoek naar kanker. ,,Kanker moet de wereld uit!’’

   

  Cabaretmiddag

  Jan en Els organiseren voor dit goede doel op zondagmiddag 5 april samen met zoon Toine ook een cabaretmiddag in De Drie Linden. Liefhebbers kunnen hun kaarten voor 10 euro bestellen via deze link, klik hier

  Vrijdag 10 januari 2020
  PrinsenbeekwandeltochtAlpe d'HuZesKWF Kankerbestrijding
  Open Deuren Wandeltocht Alpe d’HuZes
  (Foto: Familie Kleemans)
  Reacties
 1. Iets gebeurd in ons dorp?
  Een aankondiging?
  Stuur uw tips, nieuws en foto's s.v.p. naar de redactie.