Groenrijk 728 kerst
 1. Doe mee met Kunstroute Prinsenbeek

  Het is alweer ruim vijf jaren geleden dat er honderden fietsers en wandelaars van atelier naar atelier trokken tijdens de laatste editie van de Kunstroute Prinsenbeek. Met een nieuw comité en zonder corona-afgelastingen staat nu niets meer de organisatie van de zevende editie in de weg. Welke Beekse kunstenaars doen mee op 6 en 7 april 2024?

  Door organisatie Kunstroute Prinsenbeek

  Met de nodige ambitie gaan we namelijk niet voor één maar voor twee dagen, zaterdag 6 en zondag 7 april 2024 van 12.00 tot 17.00 uur.

   

  We roepen alle kunstenaars die woonachtig zijn in Prinsenbeek op om mee te doen. Jong en oud en alle beeldende kunstvormen zijn welkom. Ook muzikanten die live hun muziek ten gehore willen brengen wordt gevraagd zich aan te melden. En dat geldt ook voor het literaire talent in ons dorp. Wil je een kort verhaal voordragen of gedichten, meld je aan. Schrijf je in voor 1 december 2023. Het comité zal de Kunstroute in december en januari gaan samenstellen. Je kunt deelnemen vanuit je eigen atelier of vanuit een van de grotere locaties in ons dorp samen met andere kunstenaars. We hopen op veel aanmeldingen. 

   

  Deelnemers wonen in Prinsenbeek en betalen een eigen bijdrage van 10 euro. Meld je aan via John.Heller@ziggo.nl met je naam, adres, gsm-nummer, e-mailadres en kunstvorm. Stuur een foto van enkele kunstwerken, eventueel je website, Facebook- of Instagrampagina. Vragen? Bel: Jolanda van den Goorbergh (06-23366089), Carla van Eijk (06-20814916), Wilma Heller (06-29257570) of Elske van Trotsenburg (06-38040492).

  Vrijdag 20 oktober 2023
  PrinsenbeekKunstroutekunstenaars
  Deel dit artikel op:
  0
  [nexturl]
  Reacties