1. Beginnerslijn Bridgesoos ‘85

  Beginnerslijn Bridgesoos ‘85
  Zin om eens uit te proberen hoe het is om in een bridgeclub te spelen? Na het succes vorig jaar organiseert Bridgesoos ‘85 uit Prinsenbeek vanaf 28 maart weer een Beginnerslijn.

  Door Bridgesoos '85

  De deelnemers in deze lijn spelen tegen eveneens beginnende bridgers en tegen bridgers die dit seizoen begonnen zijn bij onze club (vaak direct na afloop van de cursus).

   

  Aan deze serie van vijf (donderdag)avonden kunt u geheel vrijblijvend mee doen. Het kost u niets en het verplicht u tot niets! Op donderdagavond 28 maart 2019 om 20.00 uur start deze serie in ‘t Hert, Valdijk 2 in Prinsenbeek.

   

  Op de dinsdagmiddag daarna bieden wij u, tegen minimale vergoeding (€2 per persoon) de mogelijkheid om de gespeelde spellen te bespreken in ons bridgecafé (De Zilverberk, Schoolstraat 9, 4841XC, Prinsenbeek). Daar krijgt u van ons ook nog wat extra tips.

   

  Bridgesoos ‘85 is een bridgeclub waar gezelligheid en spelplezier voorop staat. Op onze website (https://www.nbbclubsites.nl/club/28033) vindt u alle informatie over onze club. Heeft u belangstelling? Stuur dan een e-mail naar bridgesoos85@gmail.com of neem telefonisch contact op met Wilhelmien Versteeg (06-49750897) of Rinus de Regt (06-55825761). Heeft u (nog) geen bridgepartner? Geen probleem, wij gaan dan op zoek.

  Woensdag 27 februari 2019
  Prinsenbeekbridge
  Beginnerslijn Bridgesoos ‘85
  Reacties