Queen Vision en Golden Earring Temporary Madness bij 3 Linden Fest
Door Stichting De Drie Linden
A tribute to Queen, met een look-and-sound-a-like Freddie. Luister en overtuig uzelf! QueenVision uit Italië brengt een fantastische muzikale tributeshow, met de voor iedereen bekende grootste hits van Queen. Nummers als ‘We will rock you’, ‘We are the champions’, ‘Somebody to love’ en ‘I want to break free’. Maar ook de echte fans komen aan hun trekken met onder meer ‘Keep yourself alive’, ‘Killer queen’, ‘Brighton rock’, ‘Mother love’ en ‘Need your loving tonight’. Een live optreden van de QueenVision is een aparte ervaring; je moet het gewoon zelf meemaken! Alle details zijn op een fantastische manier in de show verwerkt, de kostuums, het stageplan, de instrumenten, de originele tune en the looks, klik hier.
Golden Earring Temporary Madness
Golden Earring Temporary Madness is natuurlijk een ‘tribute to’ Golden Earring. De Earring-stagesetting, met het authentieke instrumentarium - compleet met double-bass Pearl kit, BC Rich ‘Bich’ en replica van Rinus’ ‘The Beast’ doubleneck bas - versterkt de live look, feel & sound. Met een setlist vol classics en hits neemt Temporary Madness je weer even mee terug in de tijd van de Earring-gekte en glorieuze live albums als ‘(2nd) Live’, ‘The Naked Truth’ en ‘Live from the Twilight Zone’. Bevlogen, muzikaal en respectvol, klik hier.
Airhead
Rock coverband Airhead is 'a tribute to the 80's'.
De optredens zaterdag 1 november in De Drie Linden in Prinsenbeek beginnen om 20.00 uur. Info en tickets: www.stichtingdedrielinden.nl en tickets (klik hier).