1. Wethouder wil Bredase klimaattop voor de jeugd

  Wethouder wil Bredase klimaattop voor de jeugd
  Wethouder Paul de Beer (klimaat) neemt het initiatief voor een klimaattop voor de Bredase jeugd dit voorjaar. Hij denkt aan een bijeenkomst in de lijn van de klimaattop ‘Klimaatstroom Zuid’ in Breda vorig jaar juni. Dit zei hij donderdagmiddag bij de opening van het Heifdreefke, een wandelpad in het buitengebied van Prinsenbeek.

  Met het faciliteren van een klimaatbijeenkomst wil hij iets doen met het gevoel van urgentie zoals dat bij de jeugd leeft. ,,De kinderen van onze gemeente samen brengen rond dit thema, een follow-up voor de klimaatmars in Den Haag vandaag.’’

   

  Vanwege goede ervaringen wil hij voor deze jeugd-klimaattop samenwerken met de provincie en het waterschap, waarmee hij gaat praten over zijn plan.

   

  Tijdens de Klimaatstroom Zuid hebben vertegenwoordigers van ruim tachtig overheden, honderd maatschappelijke organisatie en honderddertig bedrijven afspraken gemaakt over allerlei acties om klimaatverandering het hoofd te bieden en slimmer om te gaan met energie.

  Donderdag 07 februari 2019
  PrinsenbeekGemeente Bredaklimaattopjongeren
  Wethouder wil Bredase klimaattop voor de jeugd
  Reacties
 1. Iets gebeurd in ons dorp?
  Een aankondiging?
  Stuur uw nieuws en foto's s.v.p. naar de redactie.