Groenrijk 728 online
 1. Martijn Meeuwissen 6e op lijst VVD

  Martijn Meeuwissen (25) uit Prinsenbeek staat op de zesde plaats van de kandidatenlijst van de VVD voor de aankomende gemeenteraadsverkiezing in Breda. “In de afgelopen maanden als burgerraadslid heb ik gezien dat je in de lokale politiek echt iets kunt betekenen voor ons dorp. Ook de komende jaren komen er grote uitdagingen af op Prinsenbeek.’’
  • Marijn Meeuwissen. (Foto: VVD Breda)
  • Carla Kranenborg-van Eerd. (Foto: www.breda.nl)

  Martijn Meeuwissen wil graag zijn steentje bijdragen aan het verbeteren van de mobiliteit, voorzieningen en woningbouw. ,,Ik wil een vertegenwoordiger zijn voor ons dorp. In het stadhuis moet niet alleen óver Bekenaren gesproken wordt, maar vooral mét.’’

   

  Carla Kranenborg

  Huidig Beeks raadslid Carla Kranenborg-van Eerd neemt na acht jaar afscheid van de gemeenteraad. ,,Het is voor mij tijd om het stokje over te dragen. Met Martijn is er een uitstekende opvolger als vertegenwoordiger van ons dorp. Door zijn ervaring als vicevoorzitter bij het dorpsplatform, vrijwilliger bij veel organisaties en bouwer van een carnavalswagen kent hij Prinsenbeek van binnen en van buiten. Ik heb er veel vertrouwen in dat Martijn ook de komende periode het Beekse geluid laat horen in de gemeenteraad.”

   

  De complete lijst van de VVD is als volgt: 1. Boaz Adank, 2.Daan Quaars, 3.Marieke Peereboom-Hoeben, 4.Eddie Förster, 5.Mariken Voermans-Oostvogels, 6.Martijn Meeuwissen, 7.Arnoud van Vliet, 8. Rick Zagers, 9.Sven Planken, 10. Catharina Hoevenaars, 11.Kees Braspenning, 12.Isha Henry-Hament, 13.Bart Boel, 14.Gidi Jaegers, 15.John Michielsen, 16.Maurits Grimberg, 17.Tanja Gommers, 18.Jason Koevoet, 19.Peter Schunck, 20.Ton Overeem.

  Woensdag 24 november 2021
  PrinsenbeekVVDgemeenteraadsverkiezingGemeente Breda
  • Marijn Meeuwissen. (Foto: VVD Breda)
  • Carla Kranenborg-van Eerd. (Foto: www.breda.nl)
  0
  Reacties