KPN upgrade 728
  1. Lezing over berging Koersk

    In Boekendonck in Prinsenbeek is woensdag 22 mei weer een lezing van de Salonbibliotheek. Hans van der Ster verhaalt tussen 14.15 en 16.15 uur over de berging van de Koersk. Iedereen is welkom. De toegang is gratis.

    Door Boekendonck

    Op 12 augustus 2000 verging één van de grootste nucleaire onderzeeboten van de Russische Noordelijke vloot in de Barentszzee. Een grote ramp waarbij 118 mariniers om het leven kwamen; een aanzienlijk gezichtsverlies voor de Russische marine. Het Rotterdamse bedrijf Smit Internationale en het Bredase bedrijf Mammoet hebben de onderzeeër geborgen en brachten deze terug naar de marinebasis in Moermansk. Dit verhaal wordt verteld aan de hand van unieke foto’s.

     

    Heeft u interesse dan kunt u zich aanmelden door een email te sturen naar Boekendonck@outlook.com, te bellen tijdens openingstijden van Boekendonck met tel. 088-117290 of het door te geven bij Boekendonck. De locatie is Hagedonk is Markt5a1 in Prinsenbeek.

    Dinsdag 14 mei 2024
    PrinsenbeekBoekendonckSalonbibliotheekKoersk
    Deel dit artikel op:
    0
    [nexturl]
    Reacties