Regiobank bedrijfshypotheek 728
 1. 'Eindelijk een meerderheid voor aanpak van de Markt!'

  ,,De eerste termijn van de Algemene Beschouwingen over de Begroting 2017 donderdagavond was verrassend. Want wat bleek, ook de VVD lijkt zich eindelijk om de dorpen te gaan bekommeren. Ik was verrast, maar er tegelijkertijd ook wel blij mee'', stelt CDA-gemeenteraadslid Huib Jansen uit Prinsenbeek. 
  • (Foto's: Huib Jansen)
  ,,De eerste termijn van de Algemene Beschouwingen over de Begroting 2017 donderdagavond was verrassend. Want wat bleek, ook de VVD lijkt zich eindelijk om de dorpen te gaan bekommeren. Ik was verrast, maar er tegelijkertijd ook wel blij mee'', stelt CDA-gemeenteraadslid Huib Jansen uit Prinsenbeek. 
   
  Door Huib Jansen, Beeks raadslid CDA
  Nu is er dan na jaren van aandacht vragen en lobbyen eindelijk een meerderheid in de raad voor onze grote wens: het aanpakken en verbeteren van de Markt.
   
  Beter ten halve gekeerd….
  Ons dorp staat dankzij Prinsenbeek Begroot weer hoog op de politieke agenda. Het CDA heeft gisteren tijdens de begrotingsbehandelingen ook een aantal moties ingediend, die het voor bij ons op de Beek beter maken. De moties gingen onder meer over de aanpak van pleinen en het verbeteren van het onderhoud en de capaciteit van de wegen in het buitengebied. Deze onderwerpen hadden wij al in onze alternatieve voorjaarsnota #BeterBreda afgelopen mei voorgesteld. Toen vonden we geen steun, nu voorlopig deels wel. Dus beter ten halve gekeerd, dan ten hele gedwaald.

  Het CDA is altijd al voor onze dorpen opgekomen en blijft dat ook doen. We hebben ook een motie ingediend voor Kernbeleid. Het is in 2017 namelijk 20 jaar geleden dat Prinsenbeek, Teteringen en Nieuw-Ginneken werden heringedeeld bij Breda. Dat we er nog zijn, en vaak een voorbeeld zijn voor de stad van hoe het moet, is iets om trots op te zijn. Daar willen wij in 2017 nog eens nadrukkelijk bij stilstaan en hieraan weer een verdere impuls geven. Onze gemeente is meer dan de stad alleen, wij zijn een gemeente met meerdere prachtige kernen (dorpen).


  Nu de VVD  de aandacht heeft verlegd naar de dorpen, hoop ik dat ze ook naar andere zaken kijken. Of wordt dit een eenmalige actie voor de sier?  Ik zou ze alleen al willen wijzen op Winterwonderland Breda waar VVD wethouder Adank veel geld in gaat steken. Zou wethouder Adank dit jaar dan ook bij WinterWonderBeek langskomen met een (vergelijkbare) zak geld? Ik daag de VVD uit om dit dan ook voor de Beek te regelen. Of had wethouder Adank beter eerst bij ons kunnen leren hoe het werkt, zodat het in Breda minder gemeenschapsgeld hoeft te kosten?
   
  Vrijdag 04 november 2016
  PrinsenbeekbegrotingMarktgemeenteraadBreda
  • (Foto's: Huib Jansen)
  0
  Reacties