Groenrijk 728 281020
 1. Alternatief blaasfestijn Hagedonk

  Omdat vanwege corona het Biks Blaos Festijn dit weekend niet kon doorgaan, bedachten ze bij Thebe Hagedonk ‘ons eigen klein Hagedonk Blaos Festijn’. In de binnentuin van het Prinsenbeekse zorgcentrum was zondagmiddag een muzikaal optreden van de band ‘Ok Da Nog’.
  (Foto's: Ingrid Rasenberg)

  Door Ingrid Rasenberg

  Onder het genot van een drankje en een heerlijk ijsje hadden de bewoners een gezellige middag. Iedereen genoot intens van de vrolijke klanken van Ok Da Nog onder leiding van Jan van de Koedijk. En natuurlijk van het zonnetje, want de weergoden waren ons goed gezind.

   

  Onze vrijwilligerscoördinator Alexandra Oostvogels stond bovendien met een kraampje aan de poort van de binnentuin. Zij had voor de vrijwilligers allemaal een tasje met attenties als blijk van waardering voor het vele vrijwilligerswerk dat ze voor de bewoners doen.

   

  Na afloop ging iedereen weer met een voldaan gevoel naar huis en konden we terugkijken op een erg geslaagde middag. Bedankt, Ok Da Nog!

  Maandag 21 september 2020
  PrinsenbeekHagedonkOk Da Nogoptredenmuziek
  (Foto's: Ingrid Rasenberg)
  Reacties
 1. Iets gebeurd in ons dorp?
  Een aankondiging?
  Stuur uw tips, nieuws en foto's s.v.p. naar de redactie.